Noworoczne postanowienia mogą być przyjemne!

Noworoczne postanowienia mogą być przyjemne!

Nowy Rok to nowe możliwości i nowe smaki do odkrycia. Jeśli jesteście miłośnikami wina lub dopiero rozpoczynacie winną przygodę – zacznijcie 2021 z aromatyczną mocą! Świat wina jest niezwykle bogaty – gwarantujemy, że każdy kto zacznie go eksplorować, zdobędzie mnóstwo niezapomnianych doświadczeń.

Styczeń to miesiąc noworocznych postanowień. Większość ludzi trzyma się ich co najwyżej do końca lutego, a to dlatego, że zmuszają się do robienia rzeczy, których zwyczajnie nie lubią. A gdyby tak zacząć od listy postanowień na karnawał, w których znajdą się same pozytywne doświadczenia? Wtedy bez problemu będziemy kontynuować je przez cały rok!

Mamy dla Was kilka propozycji!

Poszukajcie nowych szczepów, które mogą przypaść Wam do gustu.

Na świecie uprawia się ich ponad 250. Sprawdźcie które pasują do Waszego ulubionego jedzenia lub okoliczności, w których najczęściej sięgacie po kieliszek wina. Pomoże w tym nasza szczegółowo opisana kolekcja win: https://faktoriawin.pl/kolekcja-win/

Zadbajcie o odpowiednią oprawę.

Ulubione wino otworzy się przed Wami ukazując cały swój potencjał pod warunkiem, że podacie je w odpowiednim kieliszku. Naprawdę warto o to zadbać! Jeśli macie wątpliwości, który kształt wybrać – przeczytajcie nasz poradnik: https://faktoriawin.pl/winne-inspiracje/wybierz-kieliszek-do-ulubionego-wina/

Przygotujcie koktajl na bazie wina.

W karnawale warto zaszaleć i poeksperymentować! Sezonowe owoce, czyli cytrusy idealnie smakują otoczone bąbelkami, dlatego przypominamy nasze ulubione drinki na bazie win musujących: https://faktoriawin.pl/winne-inspiracje/esencja-lata-owocowe-koktajle-na-winie-musujacym/ Możecie też sięgnąć po gotowy do picia Spritz Tramonti na bazie białego wina musującego, owoców cytrusowych i ziół.

Podróżujcie po winnej mapie świata.

Odkrywając kolejne szczepy i style wina, odkryjecie jednocześnie niezwykłą kulturę i miejsca, z których pochodzą. Na naszej stronie znajdziecie lekcje wina, które zabiorą Was do najważniejszych krajów winiarskich. Na dobry początek Nowego Roku wybierzcie się do Włoch: https://faktoriawin.pl/kurs-wiedzy/tak-smakuja-wlochy/

Życzymy Wam nieposkromionego apetytu na życie i mnóstwa inspiracji – z pewnością znajdziecie je w świecie wina!

Poprzedni artykuł

Poprzedni artykuł

Rodzinne strony Prosecco

Następny artykuł

Jakie wino wybrać na sylwestrowy toast?

Następny artykuł
Do góry
Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
Faktoria

Przy kieliszku wina
delektuj się inspiracjami od Faktorii Win.

Dołącz do naszego newslettera.
Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od spółki EUROCASH S.A. Z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty EUROCASH S.A. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu subskrypcji do newslettera oferty EUROCASH S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie skorzystania z usługi czatu jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsług Pani/Pana zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się Polityce Prywatności.