O nas

O nas

Faktoria Win to regał z wyselekcjonowanymi przez specjalistów winami. Docieramy do producentów i wiemy jak smakuje każda wybrana przez nas butelka. Chcemy uczynić świat wina dostępnym dla wszystkich, dlatego ofertę Faktorii Win odnajdziesz w sklepach i marketach w Twojej okolicy.

Wybierz okazję, którą chcesz urozmaicić dobrym winem, a my zaproponujemy wino dla Ciebie!

Działamy, by Twoje wybory były zawsze udane, a wino pełniło zasłużoną rolę na stole. Sprawdź nasze kategorie win na prezent, na spotkanie z przyjaciółmi i do relaksu, a odkryjesz, jak prosta i złożona zarazem może być przyjemność!

O nas
O nas

Dobrych win nie musicie szukać na górnych półkach, znajdziecie je na regałach Faktorii Win!

Pierwszy z naszych sklepów powstał w 2013 roku, a w 2019 roku świętowaliśmy naszą obecność już w 5000 punkcie na mapie Polski! Pracujemy z najbardziej znanymi winnicami na świecie, jak Frescobaldi, Kressmann, Prinz von Hessen - a w wybór win angażujemy całą pasję i doświadczenie naszego zespołu.

Selekcja Faktorii Win służy temu, by nasi klienci zawsze mogli spróbować czegoś nowego, idealnie dopasowanego do okazji i innych smaków, które towarzyszą tym momentom. Aby jeszcze bardziej ułatwić wybór wprowadziliśmy kategorie nut smakowych. Tym sposobem umożliwiamy podążanie za ulubionymi doznaniami i rozwijanie przyjemności z picia wina!

Chcemy, by ekscytujący świat wina trafiał do Was w najlepszej postaci, dlatego dzielimy się wiedzą i inspiracjami. Publikujemy teksty ekspertów, wywiady i porady, które odmienią Wasze wieczory. Bądźcie z nami, by wspólnie eksplorować ten zaskakujący obszar smaku. Liczymy, że jesteście gotowi na nową miłość - miłość do wina!

Do góry
Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
Faktoria

Przy kieliszku wina
delektuj się inspiracjami od Faktorii Win.

Dołącz do naszego newslettera.
Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od spółki EUROCASH S.A. Z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty EUROCASH S.A. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu subskrypcji do newslettera oferty EUROCASH S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie skorzystania z usługi czatu jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsług Pani/Pana zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się Polityce Prywatności.