O nas

O nas

Faktoria Win jest sekcją z winem, którą stworzyliśmy z pasji i poczucia, że możemy uczynić świat wina miejscem dostępnym dla wszystkich. Kupując wino chcemy mieć do czynienia z zaufanym sprzedawcą oraz pewność, że spróbował każdego z proponowanych win, dlatego osobiście docieramy do producentów i wiemy jak smakuje każda wybrana przez nas butelka.

Dzięki naszym selekcjom wybranie wina nie będzie wymagało od Was specjalistycznej wiedzy, ani długich godzin poświęconych na studiowanie etykiet. Wystarczy, że wybierzecie okazję, którą chcecie podkreślić bo to właśnie okazja czyni wino.

W każdym sklepie oznaczonym logo Faktorii Win można znaleźć wina podzielone na pięć okazji: Na prezent, Na Randkę, Do posiłku, Relaks, i Z przyjaciółmi. W ramach każdej z nich zaproponowaliśmy te wina, które najlepiej dopełnią charakter wyjątkowych chwil, ale również sprawią, że codzienny obiad będzie niezapomnianym doświadczeniem.

O nas

Pierwszy z naszych sklepów powstał w 2013 roku, a dziś jesteśmy już w ponad 4500 sklepów w całym kraju. Pracujemy z największymi producentami wina na świecie (Canepa, Beringer, Prinz von Hessen), a nasz ekspert, Konrad Korzeniewski dba o to, aby na stoły Polaków trafiały doskonałe wina odpowiednie na każdą kieszeń.

Od początku istnienia Faktorii Win Polacy piją coraz więcej wina i z większą odwagą sięgają po nowe etykiety. Dobrych win nie musicie już szukać na górnych półkach, znajdziecie je na regałach Faktorii Win w sklepach tuż obok Waszych domów. Będziemy dumni jeśli ta wyjątkowa butelka, która wzbudzi Wasze zainteresowanie, a nawet miłość do wina, okaże się jedną z naszej selekcji.

winestand
splash splash splash splash splash splash splash splash splash splash splash
Do góry
Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
Test Smaku