Piątkowa domówka z Kumalą!

Piątkowa domówka z Kumalą!

W ramach naszej nowej kampanii „Poczuj rytm, poczuj Kumala” - rozkręcamy gorącą piątkową domówkę! Bądź razem z nami na tym wyjątkowym wydarzeniu!

Nie musisz nigdzie wychodzić. Zaproś znajomych. Wejdź na fanpage Faktorii Win i poczuj, jak Kumala nadaje rytm!

Startujemy 26 czerwca, punktualnie o 20.00. Na naszej onlinowej scenie pojawi się zjawiskowa Mery Spolsky, która rozgrzeje łącza niczym afrykański żar.

Ta młoda artystka zdążyła już udowodnić, że każdy jej występ to eksplozja energii i dobrej zabawy. Miks elektro, akustyk i hip-hop zgrabnie ujęty w muzyczny performance i samozwańczy pop prosto… spolsky. Mery sama pisze teksty, komponuje, aranżuje, gra, śpiewa i projektuje sceniczne kostiumy. Jednym słowem – wszystko made in Poland!

Szykuj zatem komputer, zaloguj się na fanpage Faktorii Win i zaplanuj niezapomniany piątek, z muzyką na żywo. Śledź też naszą stronę internetową, Facebooka i Instagram. Przygotowaliśmy wiele konkursów z nagrodami – idealnymi na domówkę w wersji hot.

Czekamy już tylko na Ciebie!

Odwiedź nas na Facebooku!

Poprzedni artykuł

Poprzedni artykuł

Poczuj imprezę, poczuj Kumala!

Następny artykuł

Spritz Tramonti – gotowy drink na letnie dni

Następny artykuł
Do góry
Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
Faktoria

Przy kieliszku wina
delektuj się inspiracjami od Faktorii Win.

Dołącz do naszego newslettera.
Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od spółki EUROCASH S.A. Z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty EUROCASH S.A. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu subskrypcji do newslettera oferty EUROCASH S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie skorzystania z usługi czatu jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsług Pani/Pana zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się Polityce Prywatności.