Dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszego zespołu

Faktoria Win to innowacyjny projekt grupy Eurocash, wpływający na kulturę picia i handel winem w Polsce. Wino jest jedną z najszybciej rosnących kategorii rynku alkoholi, wykazującym olbrzymi, wciaż niewykorzystany potencjał.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, ale nasze zapotrzebowanie stale się zmienia. Niedługo pojawią się nowe oferty. Będą tu na Ciebie czekać! :)

Wyślij nam swoje CV
Do góry
Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
Faktoria

Przy kieliszku wina
delektuj się inspiracjami od Faktorii Win.

Dołącz do naszego newslettera.
Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od spółki EUROCASH S.A. Z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty EUROCASH S.A. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu subskrypcji do newslettera oferty EUROCASH S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.