Podążaj winnymi szlakami z Faktorią Win

Podążaj winnymi szlakami z Faktorią Win

Z wielką przyjemnością prezentujemy odświeżoną odsłonę strony Faktorii Win. Po wielu tygodniach wytężonej pracy nad nową witryną nareszcie możemy odrobinę odetchnąć i odkorkować ulubione wino, ciesząc się efektami!

Nowością, która ułatwi przeszukiwanie naszej bogatej oferty, jest mocno rozbudowany katalog win. Dzięki niemu z łatwością wybierzesz wino, które idealnie podkreśli dowolną okazję.

Kiedy wybierzesz już wino idealne, sprawdź, gdzie je kupić, korzystając z naszej wyszukiwarki sklepów.

Na ciekawych wina czeka kurs wiedzy przygotowany przez naszego doświadczonego wine mastera — Konrada Korzeniewskiego. Ruszysz z nim w kulinarną podróż po najważniejszych regionach winiarskiego świata i odkryjesz tajemnice powstawania najlepszych win. Poznasz zarówno klasykę, jak i bardziej egzotyczne smaki.

Seria artykułów z winiarskiego świata zainspiruje do własnych poszukiwań. Przełamujemy stereotypy, że wino to skomplikowana i elitarna rzecz. Pokazujemy jak pasja do dobrego jedzenia i wina łączy ludzi. Znajdziesz tu również inspiracje do tego, jak spędzać wolny czas oraz jak znaleźć miejsce na lampkę wina na co dzień. Dla spragnionych wrażeń nie zabraknie również podróży szlakiem najlepszych winnic świata oraz wywiadów z miłośnikami wina. Po zaczerpnięciu garści inspiracji, wykonaj Test Smaku – przybliży Ci on wina, które dopasują się do Twojego gustu kulinarnego.

Stale się rozwijamy, dlatego jeśli wino jest Twoją pasją, a Ty chcesz łączyć profesjonalizm z fascynacją winem w codziennej pracy, sprawdzaj nasze aktualne oferty w zakładce Kariera.

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do degustacji 😉

splash splash splash splash splash splash splash splash splash splash splash
Do góry
Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
Test Smaku