Nie ma to jak letni wypad ze znajomymi, długie wieczory przy planszówkach czy wspólne seanse filmowe. Sprawdź wina, przy których czas w gronie znajomych płynie przyjemniej.

DAOS Cabernet Sauvignon

DAOS Cabernet Sauvignon

BOSTAVAN

Bez alkoholu, ale pełne smaku. Pochodzące z Mołdawii DAOS Cabernet Sauvignon w pełni oddaje charakterystykę szczepu, z którego powstało. Aromaty i właściwości smakowe zachowano dzięki zastosowaniu procesu dealkoholizacji poprzez odparowanie alkoholu w próżni na ostatnim etapie produkcji. Natychmiast docenisz jego rubinowy kolor z odcieniami fioletu oraz aromaty wiśni, czarnej porzeczki i czerwonych owoców. W ustach przyjemne, słodkie z długim posmakiem owoców. Idealne jako aperitif oraz w połączeniu z sałatkami, serami, daniami mięsnymi i lasagne. Najlepiej smakuje schłodzone.

 • Kraj pochodzenia Mołdawia
 • 16-18°C
 • czas chłodzenia 0.5h
 • 0.75
  czerwone słodkie nuty smakowe: dojrzałe, czerwone owoce
  23.99*cena sugerowana
   

  Wybierz inne polecane wina

  placeholer-small
  27.99*cena sugerowana

  Hardys

  ACCOLADE WINES
  czerwone wytrawne nuty smakowe: dojrzałe, czerwone owoce
   
  placeholer-small
  27.99*cena sugerowana

  Hardys

  ACCOLADE WINES
  białe wytrawne nuty smakowe: żółte owoce
  idealne do ryb
  placeholer-small
  23.99*cena sugerowana

  Knock Knock

  TORRE ORIA
  słodkie nuty smakowe: owoce egzotyczne
  idealne na aperitif
  placeholer-small
  22.99*cena sugerowana

  Knock Knock

  TORRE ORIA
  słodkie nuty smakowe: owoce egzotyczne
  idealne na aperitif
  Do góry
  Faktoria

  Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
  © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
  Faktoria

  Przy kieliszku wina
  delektuj się inspiracjami od Faktorii Win.

  Dołącz do naszego newslettera.
  Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od spółki EUROCASH S.A. Z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty EUROCASH S.A. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu subskrypcji do newslettera oferty EUROCASH S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie skorzystania z usługi czatu jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsług Pani/Pana zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się Polityce Prywatności.