Wina z naszej oferty to wspaniały prezent, który ucieszy nawet najbardziej wymagających koneserów. Wybierz wyselekcjonowaną butelkę najwyższego gatunku i spraw komuś ogromną przyjemność.

Chronus

Chronus

GOTA LDA

Ślady pozostawione przez Rzymian i Maurów wskazują, że wino w dolinie rzeki Dão, w historycznym regionie Silgueiros, było produkowane na długo przed naszą erą, być może nawet 4000 lat temu. Skaliste podłoże sprawia, że tutejsi rolnicy opiekują się winoroślą na małych działkach położonych na wysokości 400 m, a zbiory dokonywane są ręcznie przez lokalną społeczność, która kultywuje wielopokoleniowe rodzinne i sąsiedzkie tradycje. Tak powstaje Chronus. Dobrze zaokrąglone i harmonijne wino, ze skoncentrowanymi aromatami brzoskwiń, żółtych śliwek i moreli. W ustach mineralne z długim, apetycznym finiszem. Najlepiej podawać schłodzone. Idealne do dań ze świeżych ryb, z owocami morza i do makaronów w kremowym sosie.

 • Kraj pochodzenia Portugalia
 • 10-12°C
 • czas chłodzenia 2h
 • 0.75
   białe wytrawne nuty smakowe: żółte owoce
   36.99*cena sugerowana
   idealne do ryb

   Wybierz inne polecane wina

   placeholer-small
   44.99*cena sugerowana

   Skywalker

   WINE U WISH
   białe wytrawne nuty smakowe: mineralne
   idealne do owoców morza
   placeholer-small
   35.99*cena sugerowana

   Tokaji

   BOGNAR VIN BORASZATI
   białe półsłodkie nuty smakowe: owoce egzotyczne
   idealne na aperitif
   placeholer-small
   27.99*cena sugerowana

   Wine Crime

   BOSTAVAN
   różowe wytrawne nuty smakowe: czerwone owoce
   idealne na aperitif
   placeholer-small
   36.99*cena sugerowana

   Chronus

   GOTA LDA
   czerwone wytrawne nuty smakowe: dojrzałe, czerwone owoce
   idealne do czerwonego mięsa
   Do góry
   Faktoria

   Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

   Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
   © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
   Faktoria

   Przy kieliszku wina
   delektuj się inspiracjami od Faktorii Win.

   Dołącz do naszego newslettera.
   Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od spółki EUROCASH S.A. Z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty EUROCASH S.A. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu subskrypcji do newslettera oferty EUROCASH S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
   Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie skorzystania z usługi czatu jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsług Pani/Pana zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się Polityce Prywatności.