Wino niedostępne w ofercie Faktoria Win

Wino doda pikanterii każdemu wieczorowi we dwoje, a odpowiednio dobrana butelka sprawi, że zapamiętacie to spotkanie na długo! Sprawdź nasz wybór win na tę okazję.

Canepa Classico Sauvignon Blanc

Canepa Classico Sauvignon Blanc

CONCHA Y TORO

białe wytrawne
  • 10-12°C
  • czas chłodzenia 2h
  • 0.75

To wyjątkowe wino jest przepełnione owocowym aromatem o jasnożółtej barwie. Winnica, z której pochodzi ma włoskie korzenie. Ponad 100 lat temu na chilijskiej ziemi wylądował Włoch Giuseppe Canepa sukcesywnie rozwijał winnicę, która dziś stała się potężnym graczem na rynku, oferując przynajmniej pięć różnych marek produktów. Classico jest jedną z nich. Świeże wino o delikatnej, przyjemnej kwasowości, charakteryzuje się wyjątkowymi nutami jabłka, ananasa i brzoskwini. Ciekawe wino z Nowego Świata sprawdzi się na randce.

21.99*cena sugerowana

Wybierz inne polecane wina

splash splash splash splash splash splash splash splash splash splash splash
Do góry
Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
Test Smaku
Faktoria

Przy kieliszku wina
delektuj się inspiracjami od Faktorii Win.

Dołącz do naszego newslettera.
Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od spółki EUROCASH S.A. Z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty EUROCASH S.A. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu subskrypcji do newslettera oferty EUROCASH S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie skorzystania z usługi czatu jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsług Pani/Pana zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się Polityce Prywatności.