Konkurs zakończony

Nadeszła pora na ogłoszenie zwycięzców naszego konkursu!
Laureatom gratulujemy wygranej!

Miejsce 1
Adrianna Sz.

Miejsce 2
Emil I.
Miejce 3
Karolina Sz.

Dziekujemy wszystkim za udział w konkursie!
Regulamin

Slogan 1 T-shirt
Slogan 2

Konkurs trwa od dnia 24.02.2020 r. do dnia 13.03.2020 r.
Ogłoszenie wyników 20.03.2020 r.

Zasady konkursu

4 kroki do wygranej, zaprojektuj koszulkę
i wygrywaj nagrody

Zaprojektuj oryginalną koszulkę ze światem/grafiką Kumali, gdzie bohaterem będzie brand hero. Nasza jaszczurka ma południowoafrykańskie korzenie i wielkomiejską duszę. Kocha kolory, dobrą muzykę i towarzystwo przyjaciół. Wchodzi na domówki, podsyca grille i piątkowe noce.
Możesz wybrać jaszczurkę z wypełnieniem lub użyć obrysu i samodzielnie zdecydować, w jaki sposób ma ona wyglądać.

Do wygrania aż 5000 złotych
Infografika

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Wypełnij formularz i weź udział w konkursie Kumala,
do wygrania aż 5000 złotych.

Imię i nazwisko
Adres email
załącznik konkursowy
Treść wiadomości:
Administratorem Pani / Pana danych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Z administratorem można skontaktować się przez adres email Eurocash@eurocash.pl lub telefonicznie pod numerem 0-61 658 3000.

Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pani / Pan skontaktować się poprzez email iod_ec@eurocash.pl, telefonicznie pod numerem 0-61 333 22 74 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu:

a) wysyłki newslettera – podstawą prawną jest niezbędność do wykonania umowy;

b) komunikacji marketingowej – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora;

c) ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Eurocash – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora.

Pani / Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, w tym agencjom marketingowym oraz dostawcom programów do komunikacji mailowej.

Dane będą przetwarzane przez okres trwania umowy oraz prawnie uzasadnionego interesu administratora. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez administratora.

Jako że Pani / Pana dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany na podstawie umowy – przysługuje Pani / Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, które dostarczył/a Pani / Pan administratorowi, tj. do otrzymania ich od administratora w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani / Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani / Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani / Pana danych osobowych.

Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia. W Polsce właściwym organem jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usługi newslettera. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości wysyłki newslettera.

Każde wino z kolekcji Kumala to gwarantowana eksplozja kolorów i radości, niezależnie od okazji.

Kumala to wino, które nie zna kompromisów, wchodzi na domówkę, podsyca grilla albo piątkową noc. Wino bez zbędnego zamieszania, bez snobizmu i bez formalności. Dla tych, którzy pragną radości, smakują życie i kochają kolory. Spróbujcie kipiących smakiem i pulsujących energią win spod południowoafrykańskiego słońca!

Kumala Reserve Pinotage

401808 RPA
 • czerwone
 • wytrawne
26.99 zł
 • cena RSP
 • bruttom detal

Klasyczne, południowoafrykańskie wino z aromatami dębu, przypraw i pieczonego ciasta. W smaku wyczuwalne dojrzałe, czerwone śliwki.

Kumala Chenin Blanc

401803 RPA
 • białe
 • półwytrawne
19.99 zł
 • cena RSP
 • bruttom detal

Klasyczne, południowoafrykańskie wino o aromacie zielonych jabłek. W smaku wyczuwalne żółte owoce dojrzałego melona i soczystego ananasa.

Kumala Rose

401805 RPA
 • różowe
 • półsłodkie
19.99 zł
 • cena RSP
 • bruttom detal

Kumala Rose od pierwszego spojrzenia cieszy połyskującym, jasnoróżowym kolorem. W zapachu eksplozja lata – dojrzałe truskawki i kwiaty. W ustach delikatna słodycz truskawek i dojrzałych wiśni. Schłodzone doskonale sprawdzi się jako aperitif.

Kumala Reserve Chenin Blanc

389029 RPA
 • białe
 • półwytrawne
26.99 zł
 • cena RSP
 • bruttom detal

Klasyczne, południowoafrykańskie wino o aromacie zielonych jabłek. W smaku wyczuwalne żółte owoce dojrzałego melona i soczystego ananasa.

Kumala Pinotage

389028 RPA
 • czerwone
 • półwytrawne
19.99 zł
 • cena RSP
 • bruttom detal

Klasyczne, południowoafrykańskie wino z aromatami dębu, przypraw i pieczonego ciasta. W smaku wyczuwalne dojrzałe, czerwone śliwki.

splash splash splash splash splash splash splash splash splash splash splash
Do góry
Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
Test Smaku
Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie skorzystania z usługi czatu jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsług Pani/Pana zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się Polityce Prywatności.