Poczuj rytm,
poczuj Kumala!

Kumala to wino dla spragnionych luzu i pozytywnej energii!

Każde wino z kolekcji Kumala to eksplozja żywych kolorów i niepohamowanej radości. To wino stworzone dla osób, które smakują życie, szukają nowych, ekscytujących wrażeń i z uśmiechem ruszają zdobywać świat!

W butelkach win z kolekcji Kumala zamknęliśmy łagodny, orzeźwiający smak, wzbogacony afrykańskim żarem słońca i rześkim powiewem oceanicznej bryzy. Poczuj Kumalę i wyluzuj w orzeźwiającym stylu!

Wino Kumala Rose

Kumala Rose

RPA

różowe
półsłodkie

19,99 zł

cena sugerowana

Od pierwszego spojrzenia cieszy połyskującym, jasnoróżowym kolorem. W zapachu eksplozja lata — dojrzałe truskawki i kwiaty. W ustach delikatna słodycz truskawek i dojrzałych wiśni. To wino nakłada na wszystko filtr różowych okularów.

Wino Kumala Chenin Blanc

Kumala Chenin
Blanc

RPA

białe
półwytrawne

19,99 zł

cena sugerowana

W kieliszku krystaliczne, o ciemnożółtych refleksach. Pięknie łączy bujny smak dojrzałego melona i pieczonej gruszki z orzeźwiającą kwasowością zielonego jabłka. Potrafi skutecznie rozjaśnić dzień, niezależnie od pogody. Kreatywna i rozpoznawalna etykieta z jaszczurką sprawia, że to wino świetnie odnajdzie się na luźnych spotkaniach z przyjaciółmi.

Wino Kumala Pinotage

Kumala Pinotage

RPA

czerwone
półwytrawne

19,99 zł

cena sugerowana

To niezwykle przyjemne wino ma smak dojrzałych śliwek, dębu i przypraw. W ustach jest miękkie, gładkie oraz pełne owocowych aromatów. Charakterystyczna jaszczurka na etykiecie to symbol win Kumala — trunków dla osób spragnionych autentycznych wrażeń, dzięki którym życie nabiera koloru.

Wino Kumala Reserve Chenin Blanc

Kumala Reserve
Chenin Blanc

RPA

białe
półwytrawne

26,99 zł

cena sugerowana

To pełne życia wino wspaniale oddaje klimat i charakter miejsca, z którego pochodzi. W smaku dojrzały melin i miodowa gruszka. W ustach orzeźwiający smak zielonego jabłka okraszony słodyczą soczystego ananasa i dopełniony waniliową nutą dębu. Napełnij kieliszek i wygrzewaj się w południowoafrykańskim słońcu.

Wino Kumala Reserve Pinotage

Kumala Reserve
Pinotage

RPA

czerwone
wytrawne

26,99 zł

cena sugerowana

Ten hipnotyzujący, rubinowy kolor to znak rozpoznawczy południowoafrykańskiego szczepu Pinotage. W zapachu wyczuwalne śliwki i ciemnoczerwone owoce. Intensywne i bogate w ustach, uzupełnione jedwabistą taniną i słodką nutą na finiszu. Najlepszy przyjaciel dymnych przysmaków z rusztu. Elegancka butelka sprawia, że to wino idealnie nadaje się na prezent.

Miasto Kumala
Do góry
Faktoria

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie skorzystania z usługi czatu jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsług Pani/Pana zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się Polityce Prywatności.