Szukając odprężenia po długim dniu, nie zaprzątaj sobie głowy wyborem odpowiedniego wina. Sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy na błogie chwile zapomnienia.

Baron Romero Airen

Baron Romero Airen

J.Garcia Carrion

Region Kastylia-La Mancha, z którego pochodzi Baron Romero, znany jest głównie dzięki Cervantesowi i jego Don Kichotowi oraz filmom Pedra Almodóvara. Warto wiedzieć, że produkuje się tu też wina naprawdę wysokiej klasy - takie jak trunki rodziny Garcia Carrion, które dodają smaku lekkim posiłkom. Smak Barona Romero jest zrównoważony, delikatny i przyjemnie świeży, dlatego świetnie komponuje się z wszelkimi przystawkami. Docenią je wielbiciele półsłodkiego wina. Jasno słomkowy kolor i wyjątkowy aromat zawdzięcza dojrzewającym w słońcu owocom i białym kwiatom.

 • Kraj pochodzenia Hiszpania
 • Region La Mancha
 • Airen
 • 8-10°C
 • czas chłodzenia 2h
 • 0.75
   białe półsłodkie nuty smakowe: owoce egzotyczne
   14.99*cena sugerowana
   idealne na przystawki

   Wybierz inne polecane wina

   placeholer-small
   31.99*cena sugerowana

   770 Miles Zinfandel

   GCDF
   różowe półwytrawne nuty smakowe: czerwone owoce
    
   placeholer-small
   27.99*cena sugerowana

   Alexander The Great

   Vinal
   czerwone słodkie nuty smakowe: czerwone owoce
    
   placeholer-small
   27.99*cena sugerowana

   Alexander The Great

   Vinal
   białe słodkie nuty smakowe: dojrzałe owoce
    
   placeholer-small
   19.99*cena sugerowana

   Daos Chardonnay

   Im Vinaria Bostavan Srl
   białe półsłodkie nuty smakowe: owoce egzotyczne
   idealne do ciasta
   Do góry
   Faktoria

   Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

   Czy masz ukończone 18 lat? Strona dostępna jest tylko dla użytkowników pełnoletnich.
   © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Faktoria Win
   Faktoria

   Przy kieliszku wina
   delektuj się inspiracjami od Faktorii Win.

   Dołącz do naszego newslettera.
   Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od spółki EUROCASH S.A. Z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty EUROCASH S.A. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu subskrypcji do newslettera oferty EUROCASH S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
   Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie skorzystania z usługi czatu jest EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsług Pani/Pana zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się Polityce Prywatności.